BÁRA

25.05.2010 08:29

Jmenuji se Barbora. Je mi 16 let. Již pátým rokem navštěvuji Gymnázium v Duchcově. Na základní školu jsem chodila též v Duchcově – Základní škola Jaroslava Pešaty.

 

Po dokončení střední školy bych ráda pokračovala ve studiu na Vysoké škole. Nejraději bych se věnovala oboru ekologie,či politologie. Stále nemám představu mé budoucí profese.

Ráda bych při studiu vysoké školy,nebo po jejím ukončení odjela do Ameriky,Anglie,či Kanady zdokonalit se v anglickém jazyce.

 

Nemám žádného sourozence, jsem jedináček.

 

Oba moji rodiče jsou vysokoškoláci. Vysokou školu dostudovali nedávno. Má matka studovala obor ekologie, můj otec vystudoval obor technologie. Nyní navazují dále na inženýrské studium na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně – obor životního prostředí.

Má matka se v nynější době živí jako Projektový specialista v oboru Enviromentální a Ekologické služby. Dříve byla porodní asistentkou. Dále učitelkou na základní škole.

Má matka se zapojuje do politiky. Je členkou zastupitelstva města Duchcova a členkou nejmenované politické strany.

Můj otec se živí jako směnový inženýr na elektrárně Ledvice.

 

Již necelé dva roky mám přítele.

 

Do mé rodiny musím také zařadit našeho kocoura. V naší rodině zaujímá čestné místo. Není to pro nás jen zvíře. Ale je jedním z nás.

 

Mezi mé záliby patří sport. Již desátým rokem se věnuji Mažoretkovému sportu. Mezi největší úspěch našeho týmu patří titul „ II. Vícemistr šampionátu mažoretek České republiky“. Tohoto republikového šampionátu jsme se letos účastnili poprvé.

Ráda se také věnuji tanci. V budoucnu bych se ráda věnovala latinsko-americkým tancům.

Dále ráda cestuji a poznávám nové země,nové lidi a jiné mravy.

—————

Zpět