HANKA

25.05.2010 08:47

Je mi 16 let. Narodila jsem se v Teplicích, ale žiju v Duchcově. Chodím na Gymnázium Duchcov. Chodím do prváku. Na gympl jsem šla po páté třídě. I když mě štve že jsem v devýtce z gymplu neodešla. Moje rodiče si myslí, že by mi to na jiné škole šlo lépe. Ale zase nechápou že já chci na gymplu zůstat. Ve škole je to super, už kvůli tomu že tady mám své kamárády s kterýma se zasměju.

Mezi mé koníčky patří malování a jízda na koni, dříve jsem hrála závodně kuželky. Ale přestalo mě to bavit. Navíc mám více času na svého koníka, kterého jsem si v březnu koupila. Jeto kobylka anglického plnokrevníka, dříve jezdila dostihy. Jmenuje se Decenie. V květnu jsem na ní jela své první závody, vlastně to bylo rodeo, sice jsme se neumístili, ale užili jsme si to. Ke koním jezdím až do Dubí, musím se tam dopravovat autobusem, protože rodiče jsou v práci a nemohou mě tam vozit. Koníka mám ustájeného v jedné stáji, je to tam super, jsou tam další lidi, ktaří tam mají taky koně. Nebo tam jezdí na koních naší trenérky. V Dubí jsem už rok. Na koni se učím od svých 14 let.

Také jsem chodila do Základní umělecké školy tady v Duchcově. Chodila jsem tam 4roky na flétnu a 4 roky na výtvarnou výchovu. Po čtyřech letech jsem byla absolventkou výtvarného oboru, měli jsme všichni absolventi výstavu na zámku v Duchcově. Pamatuju si že jsem svoji absolventskou práci dělala tak 14dní před výstavou. Práce se mi moc nelíbili ale tak úkol jsem splnila. Jinak můj život není nějak obzvlášt zajímavý. To nejdůležitější jsou moji přátelé a rodina.

—————

Zpět