MARTINA Š.

25.05.2010 09:06

Jmenuji se Martina a je mi 18let.Studuji na gymnáziu v Duchcově.Bydlím s mamkou.Táta s námi nežije a vidím se s nim jednou za 2měsíce,což způsobilo to,že jsme se odcizili.Mám sestru a bráchu.S bráchou Radkem se moc nevídám.Mojí ségru mám nade vše ráda a nedala bych na ní dopustit.

Mezi moje zájmy patří zpěv a hra na klavír.Už odmalička se zajímám o hudbu a mým hudebním vzorem je Michael Jackson.Líbí se mi jeho hudba,ale i jeho názory.Dříve jsem chodila také na tancování,ale s tím jsem bohužel jsem musela skončit,kvůli zdravotním problémům.chodila jsem tam 10let a když jsem musela zkončit,hodně mě to mrzelo.

Nemám moc opravdových přátel,ale těch pár,co mám stojí za to.Ve škole jsem se seznámila s Tinou,která pro mě hodně znamená.Několikrát mi už pomohla a já si jí za to moc vážim.Někdy chodím ven s partou a skvěle se pobavíme.

Nejvíce času však strávím s Pétou.Poznala jsem ho před 2roky,když jsem byla. Na jednom srazu s přáteli.Začala jsem s ním chodit asi týden nato a brali jme to spíše jako flirt.Ale změnilo se to v lásku.Nevím,co bych bez něj dělala.Vždy za ním můžu přijít s problémem.Občas se pohádáme,ale nakonec si uvědomíme,že bez sebe nemůžeme být.Moc jsme si na sebe zvykli.Chtěla bych s ním být moc dlouho a mít s ním budoucnost.

Do budoucnosti bych se chtěla věnovat něčemu z oblasti psychologie nebo jazyků.Chtěla bych jít na vysokou nebo odjet se svým přítelem do zahraničí a najít si práci a žít s přítelem.To je můj sen

Moje mamka je pro mě hodně důležitá.Naučila mě jak se v životě chovat a mnoho dalších věcí.Díky ní jsem se dozvěděla a naučila hodně věcí.

—————

Zpět