TINA

25.05.2010 09:09

Je mi 16 let a bydlím nyní v Teplicích. Mám dva sourozence – bratra a nevlastní sestru. Ti ale zde nebydlí. Na gympl chodím protože jsem chtěla všeobecné vzdělání, a protože později se chci zabývat psychologií a žádná škola se zaměřením mě na to nepřipraví. Na naší škole psychologii máme a moc mě baví. Psychologii už chci studovat dlouho. Chtěla bych jít na VŠ do Ústí nebo do Prahy. Na gymplu jsem potkala i moji nynější nejlepší kámošku, kterou mám moc ráda.

Mám přítele, se kterým jsem 2 a půl roku. Je mu 18 a chodí na AGC. Studuje počítače a tím by si chtěl v budoucnu i vydělávat. S přítelem jsme spolu každý den.

8 let jsem hrála tenis se kterým jsem už ale skončila. Teď žádný sport nedělám. Možná jsem líná, ale také chci být s přítelem a musim se učit. Vše dohromady by nešlo.

Mám moc ráda zvířata. Chtěla jsem pejska, ale to bychom doma nestíhali venčit. Chtěla jsem kočku, ale doma máme starožitný nábytek a máma se bála, že by nám to zničila. Chtěla jsem králíčka, ale to nevim, proč jsem mít nemohla. Nakonec jsem dostala papouška. Řve, nemůžu se s ním mazlit, ale už jsem si na něj zvykla.

Baví mě chodit ven a prostě si užívat života. Ráda taky chodim pokecat s kámoškama. Jinak všechen volný čas trávim s přítelem.

Těším se až se odstěhuju. Doma mě to už s rodiči nebaví. Chci se osamostatnit!

 

 

—————

Zpět