VERONIKA U.

25.05.2010 10:29

Jmenuji se Veronika a je mi 16 let. Studuji na Gymnázium v Duchcově již 5 rokem. Do 10 let sem chodila na základní školu Jaroslava Pešaty.

 

Když mi bylo 11 let rodiče se rozvedli. S maminkou jsem se odstěhovala do Teplic. Kde v současné době žijeme 5 let spolu s jejím přítelem. Bráška bydlí s mým ťatkou v Duchcově. Taťka si našel novou přítelkyni Zuzanu ,se kterou se 12.dubna oženil. Do budoucna plánují děti. Celou rodinu mám v Duchcově. Pravidelně jezdím o víkendu k tátovi nebo k babičce,kde přespím.

 

Po maturitě bych ráda šla na Vysokou školu v Ústí nad Labem se zaměřením na pedagogiku. Chtěla bych být učitelkou ve školce,protože mám ráda malé děti už od mala. Kdybych se na tuto školu nedostala,tak bych si udělala nějaký kurz. Například na kosmetičku nebo masérku. Ale doufám,že mi tyto plány vyjdou.

 

Momentálně mám přítele se kterým jsem 5 měsíců. Zatím je to všechno v pořádku. Občas se hádáme,ale to do vztahu bohužel patří. Jsem s ním šťastná a doufám,že je to ten „pravej“.

 

Od malička se věnuji zpívání. Byla jsem už na mnoha soutěžích,na kterých jsem se zviditelnila a vyhrála první místa. Mezi největší úspěch považuji, zpívání na Benefičním koncertu v Praze. Bohužel ale už teď na to není moc času.

 

Mezi mé záliby patří chození ven s kamarády,tancování,vaření,nakupování atd. Mám celkem 3 zvířata. Nedávno jsem si vzala od kamarádky křečka Louího. Potom mám 2 pejsky. Černou labradorku Dennynku a kokršpaněla Kima.

 

Ráda bych jednou chtěla hodně cestovat. Z velkých státu jsem zatím navštívila Španělsko a Chorvatsko. Chtěla bych se podívat na Karibik nebo na Kanárské ostrovy. A kdyby to šlo,tak klidně bych tam chtěla žít. Miluji moře a sluníčko.

—————

Zpět